Okręgowy Puchar Skarbników

W niedzielę 16 września na kan. Śledziowym odbyły się okręgowe zawody spławikowe o Puchar Skarbników, zorganizowane przez Koło Portal Gdańsk, w których uczestniczyli wędkarze z 17 Kół i Klubów Okręgu PZW w Gdańsku.

reprezentował skarbnik Marek Biernacki oraz drużyna w składzie: Piotr Domalewski, Wiesław Troka, Dariusz Walter.

Skarbnik, startujący oczywiście w sektorze skarbników, uplasował się na 6. pozycji.

Drużynie do podium zabrakło trochę szczęścia i punktów za wagę…, uplasowała się najbardziej „ulubionym” przez wszystkich sportowców 4. miejscu.

- puchar w kategorii skarbników zgarnął  Krzysztof Dakowicz z Koła Gdańsk Port,

a kolejne stopnie podium zajęli:

2. Marian Kiełczewski – Koło „Fart” Pruszcz Gdański

3. Zbigniew Piepka – Koło Gdańsk Portowa

- w kategorii drużynowej na podium stanęli:

1. Koło Gdańsk Port

2. Klub Browning Team Gdynia

3. Koło Tczew Miasto

- w kategorii indywidualnej „open”, podium przedstawiało się następująco:

1. Kacper Gruszka  - Koło „Żuławy” Cedry Wielkie

2. Jonasz Cieślicki – Koło Gdańsk Port

3. Paweł Szafrański – Koło Gdańsk Śródmieście

Warto w tym miejscu odnotować jeszcze jeden miły dla naszego Koła fakt, a mianowicie w trakcie ceremonii zakończenia zawodów nasz skarbnik Marek Biernacki, za dotychczasową działalność na rzecz rozwoju wędkarstwa, został uhonorowany przyznana przez Zarząd Główny - „Złota Odznaką PZW”.

Gratulujemy zwycięzcom i skarbnikowi oraz dziękujemy organizatorom za przygotowanie imprezy.

Fotogaleria z zawodów, autorstwa naszej nadwornej fotograf Karoliny Szypelt, do obejrzenia na fanpage Koła Policyjne Gdynia, pod linkiem:

a szczegółowe wyniki dostępne pod linkiem: