0

Okręgowy Puchar Skarbników

W niedzielę 16 września na kan. Śledziowym odbyły się okręgowe zawody spławikowe o Puchar Skarbników, zorganizowane przez Koło Portal Gdańsk, w których uczestniczyli wędkarze z 17 Kół i Klubów Okręgu PZW w Gdańsku.

reprezentował skarbnik Marek Biernacki oraz drużyna w składzie: Piotr Domalewski, Wiesław Troka, Dariusz Walter.

Skarbnik, startujący oczywiście w sektorze skarbników, uplasował się na 6. pozycji.

Drużynie do podium zabrakło trochę szczęścia i punktów za wagę…, uplasowała się najbardziej „ulubionym” przez wszystkich sportowców 4. miejscu.

3. Paweł Szafrański – Koło Gdańsk Śródmieście

Warto w tym miejscu odnotować jeszcze jeden miły dla naszego Koła fakt, a mianowicie w trakcie ceremonii zakończenia zawodów nasz skarbnik Marek Biernacki, za dotychczasową działalność na rzecz rozwoju wędkarstwa, został uhonorowany przyznana przez Zarząd Główny - „Złota Odznaką PZW”.

Gratulujemy zwycięzcom i skarbnikowi oraz dziękujemy organizatorom za przygotowanie imprezy.

Fotogaleria z zawodów, autorstwa naszej nadwornej fotograf Karoliny Szypelt, do obejrzenia na fanpage Koła Policyjne Gdynia, pod linkiem: